Nieruchomości

Portal internetowy!

Wesela Kraków

Wesela Kraków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przyjęcie weselne to znaczące wydarzenie, które musi pozostawić po sobie wyłącznie dobre refleksje. Należy je zorganizować w pięknym miejscu, w którym można fantastycznie się bawić. Sala musi być duża, aby znalazła się przestrzeń ustawienie stołów oraz na tańce. Oczywiste jest, że duża jakość sali jest ważna. Przystrojenie sali powinno być z uwagą przemyślane, oświetlenie nie rażące, ale nie zbyt mroczne. Sporo zaproszonych uszanuje subtelne motywy kwiatowe. W sąsiedztwie miejsca wesela musi znajdować się parking, gdzie będzie można zaparkować pojazd. Sala mogłaby mieć dodatkowe pomieszczenie, w którym można się przebrać, pozostawić rzeczy, zregenerować się przez moment. Nie warto wynajmować zbyt małej sali, ponieważ zabawa nie będzie udana, a wesele to zasadniczo taniec i muzyk. Jak już muzyka jest na żywo to koniecznie należy zapewnić przestrzeń dla zespołu muzycznego. W takim miejscu należy zorganizować dostęp do wody, dlatego, że artystom zdarza się, że zasycha w gardle i muszą napić się wody.

Sala właściwie wentylowana

Sala nie może być niewentylowana. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest klimatyzacja. Jeśli klimatyzacji nie ma to należy zapewnić możliwość otwierania sali i wymiany powietrza. Sala właściwie wentylowana to miejsce doskonałe, umożliwiające parkietowe szaleństwo. Gdy jest mało tlenu to ludzie bardzo się pocą, przeraźliwie się męczą i nie mają ochoty się bawić. Podłoga nie powinna być zbyt śliska, po to aby bawiący się nie przewracali się. W sali powinno się także zaplanować ładne dekoracje – tak jak pisaliśmy powyżej – ale mało męczące – między innymi kompozycje z lilii lepiej sobie odpuścić. Zapach tych kwiatów jest zbyt zdecydowany jak również męczący. Nie zachwyci nigdy, będzie raczej powodował, że goście w krótkim czasie poczują się rozdrażnieni.

Lokalizacja sali

Lokalizacja sali weselnej jest ważna – w przypadku gdy dookoła hotelu z salą weselną znajduje się park lub duży ogród to rodzina oraz przyjaciele mają możliwość wyjść, zaczerpnąć świeżego powietrza, bez spięcia porozmawiać ze znajomymi. Gdy lokal usytuowany jest przy hałaśliwej ulicy to goście nie będą cieszyć się z takiej lokalizacji. W sali nie należy palić. W lokalu muszą mieścić się łazienki – warto aby więcej niż dwie. Wesela bywają spore – na 50, 100 czy 200 osób. Takie wesele musi mieć należytą infrastrukturę oraz, a także zaplecze, w którym robione są potrawy lub są podgrzewane zamówione potrawy. To zaplecze musi być należycie wentylowane, aby klimaty z kuchni nie wchodziły na salę weselną. Przydałaby się również szatnia, gdzie można przechować płaszcze zaproszonych gości. Przydatne będą także opakowania jednorazowe, żeby można ofiarować gościom na później jedzenie, które zostaje po weselu.
Zatem odpowiednie rozplanowanie jest bardzo ważne. Pojemność sali, jej wystrój i umiejscowienie to zasadnicze elementy dla zwycięstwa projektu pod hasłem wesele.
źródło: Wesela Kraków

Categories: Nieruchomości

Comments are closed.